Gebze Vinil Germe Tabela

Gebze Vinil Germe Tabela

Gebze Vinil Germe Tabela; günümüzde tanıtım sizlere en uygun ve en çok dikkat çeken tabela sistemlerinin başında gelen tabela çeşididir.

Vinil Germe Tabela ile devasa boyutları ile her yerde kolaylıkla fark edilebilen tabela çeşididir. Genellikle Büyük firmalar tarafından oldukça tercih edilen bir tabela çeşididir. Vinil germe tabela sistemlerine işletme tanıtımından çok, özellikle dev araba, teknoloji markalarının tanıtımında rastlamaktayız.

 tabelalar ile ilgili bahsedecek olursak birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. firmaların, kişilerin zevklerine ve isteklerine göre mekanlarına daha fazla müşteri çekebilmek ve dikkat çekebilmek için kullanılan bir reklam aracıdır. Her bütçeye ve zevke uygun çeşitleri bulunan tabela sistemlerinin işletmelere sağladığı katkı küçümsenemeyecek kadar yüksek orandadır. Yalnızca tanıtım ve dikkat çekmek için kullanılmayan tabela sistemleri, aynı zamanda otellerde, hastanelerde, yollarda, sokaklarda bilgilendirme ve yönlendirme amacı ile de kullanılmaktadır. Ancak vinil germe tabela sistemleri genellikle tanıtım ve reklam amaçlı kullanılan tabela çeşitlerindendir.

Vinil germe tabela sistemleri vinil denilen malzemenin önceden hazırlanmış kasanın üzerine farklı yöntemlerle kapatılması işlemi ile yapılır. Bu farklı germe işlemlerinden en sık kullanılan iki tanesi zımba ile germe ve aparatlı germe teknikleridir. Zımba ile germe tekniği, vinilin kasaya iyice gerilmesinin ardından kasa ile vinilin zımba ile birleştirilmesi ile yapılır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey, kullanılan zımba ve kasanın kaliteli olmasıdır. Kalitesiz bir zımba kullanımında zımbanın kırılması, kalitesiz bir kasa kullanımında ise zımbanın kasayı tam tutmaması gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu durum da, tabelanın yerinden çıkmasına ve büyük tehlikelere yol açmasına neden olabilir. Aparatlı germe tekniği ise belli alüminyum aparatların kullanılması ile gerçekleştirilen bir tekniktir ve son derece güvenli bir yöntemdir. Ancak zımba ile germe tekniğine göre daha maliyetli ve zahmetlidir.

Misyonumuz Hedefimiz

Müşterilerimizi varlığımızın teminatı olarak kabul edip, görevimizi yerine getirirken sadece yapılan işi değil sizlerin memnuniyet ve mutluluğunuzu da düşünüyoruz.Yaptığımız her işi referans ve kendi reklamımız bilincinde hareket ediyoruz. Konusunda uzman personelimiz “hizmet memnuniyeti” ilkesiyle görev yapıyor. Müşterilerimize yüksek kalite, uygun malzeme ve uzman personel anlayışıyla hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız

Tel : 0216 493 93 39

Email : [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın