Pendik Tabelacı

Pendik Tabelacı

Pendik Tabelacı

Pendik Tabelacı sayesinde İş yeri cephelerini kendi logo ve ürün resimleri ile kaplayabilirsiniz. İşletmenizin fark edilmesini sağlaya bilir ışıklı ve ışıksız seçiminiz ile markanızın görseliğini arttırabilirsiniz.Pendik Tabelacı, yere monte edilen totem tabelalar ile uzaktan bile fark edilebilin. Cephe tabelaları, yol tabelaları, çatı tabelaları, duvara, tavana ve yere monte yönlendirmeler, mimari yönlendirmeler, fener tabelalar ve kayan yazılar vb. tabela çeşitlerimiz mevcuttur. Pendik Tabelacı sayesinde İş yeri cephelerini kendi logo ve ürün resimleri ile kaplayabilirsiniz. İşletmenizin fark edilmesini sağlaya bilir ışıklı ve ışıksız seçiminiz ile markanızın görseliğini arttırabilirsiniz.

İstanbul  Gebze’de Tabela Reklam sektöründe hizmet veren firmamız Türkiye’nin bütün illerine Tabelacılık hizmeti vermektedir.  Tabelacılık Hizmetlerinin büyük bir kısmını Pendikde  gerçekleştiren Değer Reklam bir arama uzaklınızdadır. Deneyimli Personellerimiz ile hayalinizdeki reklamı gerçekleştirmeye hazırız.

Tabela sizin markanıza bir farklılık katmakla birlikte gece gündüz demeden sizin reklamınız yapılacaktır. Tabelanın birçok avantajı vardır.

Tabelanın Avantantajları

  • Firmanın bilinirliğini arttırır.
  • Göz alıcı şekilde tasarlanır.
  • Müşteriyi etkiler ve çeker.
  • Markanın akılda kalıcı olmasını sağlar.
  • Müşteride merak duygusu uyandırır.
  • Markayı en iyi şekilde temsil ederler.

 

DEĞER REKLAM OLARAK

Kurulduğu günden bu güne “DEĞER  REKLAM”, reklam sektöründe büyük başarılara imza atmıştır. Işıklı ve ışıksız reklam, iç ve dış mekan, proje imalatları ve tanıtımı ile ilgili günümüz teknolojisine uygun en yeni makine ve teçhizata sahip uzman kadrosuyla anında kaliteli ve garantili hizmet verecek potansiyeli elinde tutmaktadır.

DEĞER REKLAM  kuruluşundan bugüne dek gelen zaman zarfı içerisinde “Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, müşterilerimizin  değerlerine değer katan bir şirket olmak” yolunda devam ediyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız

Tel : 0216 493 93 39

Email : [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın