Tuzla Led Tabela

Tuzla Led Tabela

Tuzla Led Tabela

Tuzla Led Tabela,Led Tabela ışıkların birleştirilmesiyle oluşan Işıklı tabela sistemidir. Yanıp sönen, Hareket Halinde Olan Led Işıklar tabelada kullanılan en önemli elektronik devre elemanıdır. Led tabelada en çok dikkat edilmesi gereken kullanılan ledlerin kalitesidir. Led tabela yapımında kullanılan malzeme ve işçilik ne kadar kaliteli olursa led tabelanın ömrü o kadar uzun olur. iç kısmında ledlerin birleşiminde kullanılan dirençler, ledlere atılan lehimler ve koruyucu vernik, silikonlar, animasyon devresi led tabelanın uzun ömürlü olmasını sağlar. Led tabela dikkat çekmek amacıyla yapılan bir tabela sistemidir ve doğru tasarımla hazırlandığı müddetçe bütcenize katkı sağlayan bir reklam aracıdır. Led tabelalar son zamanlarda yerini kayan yazı tabelalara bıraksada yinede işyerlerinin dikkat çekmek için vazgeçilmezidir.

DEĞER REKLAM OLARAK

Kurulduğu günden bu güne “DEĞER  REKLAM”, reklam sektöründe büyük başarılara imza atmıştır. Işıklı ve ışıksız reklam, iç ve dış mekan, proje imalatları ve tanıtımı ile ilgili günümüz teknolojisine uygun en yeni makine ve teçhizata sahip uzman kadrosuyla anında kaliteli ve garantili hizmet verecek potansiyeli elinde tutmaktadır.

DEĞER REKLAM  kuruluşundan bugüne dek gelen zaman zarfı içerisinde “Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, müşterilerimizin  değerlerine değer katan bir şirket olmak” yolunda devam ediyoruz.

Misyonumuz Hedefimiz

Müşterilerimizi varlığımızın teminatı olarak kabul edip, görevimizi yerine getirirken sadece yapılan işi değil sizlerin memnuniyet ve mutluluğunuzu da düşünüyoruz.Yaptığımız her işi referans ve kendi reklamımız bilincinde hareket ediyoruz. Konusunda uzman personelimiz “hizmet memnuniyeti” ilkesiyle görev yapıyor. Müşterilerimize yüksek kalite, uygun malzeme ve uzman personel anlayışıyla hizmet veriyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayınız

Tel : 0216 493 93 39

Email : [email protected]

Detaylı İletişim Bilgisi İçin Tıklayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın