Bu Yazıdan Sonra Led Tabela Kullanmak Daha Mantıklı Gelecek!

                                                   LED KULLANMANIN FAYDALARI
Eğer piyasada bugün mevcut olan diğer enerji tasarrufflu aydınlatma ürünleriyle led aydınlatma ürünlerini karşılaştırıcak olursanız, tasarrufu ve akıllı çözüm olduğunu göreceksiniz. Son zamanlarda yapılan araştırmalar ve Led alanındaki gelişmeler bize tasarrufu yaşatmakta yardımcı olacak akıllı bir çevre dostudur.

Şimdi bize katılın ve sizde bunun bir parçası haline gelin!

Led bu zamana kadar en verimli enerji, en temiz ve en çevre dostu bir şekilde temelde dijital ışık ve inanılmaz derecede bir çok sayıda yararları olan bir aydınlatma sistemine sahiptir.

Led geleneksel ‘analog’ aydınlatmalara karşı avantajları çok büyük ve bu “dijital ışık teknolojisi” olarak da dünya insanlarımızın kullanıcıları için büyük faydası vardır.

1. Uzun Ömürlü
Uzun ömürlü Led ışıkları bir numaralı fayda olarak öne çıkıyor. Led ampuller ve diyotlar kadar 100.000 saate kadar olağanüstü bir çalışma ömrü beklentisi var. Bu sürekli çalışmada 11 yıl ya da %50 çalışmada 22 yıl yapmaktadır.

2. Enerji Verimliliği
Geleneksel aydınlatma ve ampullere göre %80 %90 tahmini enerji verimliliği ile ledli aydınlatma ürünleri mükemmel bir tasarruf sağlarlar.
Uzun çalışma ömrü bir Multiplikatör olarak hareket eder ve daha fazla enerji verimliliği, özellikle büyük ölçekli ve bu şehirler, demiryolları ve havaalanları gibi kentsel altyapı projeleri açısından çok önemli bir rolü vardır..

3. Ekolojik Dostu
En geleneksel floresan aydınlatma ampuller çevre için tehlikeli örneğin cıva gibi malzemelerin çok sayıda içerir. LED ışıkları hiçbir toksik maddeler içermez ve % 100 geri dönüştürülebilir ve üçüncü bir duruma kadar karbon ayak izini azaltmak için size yardımcı olacaktır.
Daha yeşil bir geleceğe doğru büyük bir adım atma zamanı!

4. Dayanıklı Kalite
LED’ler son derece dayanıklı ve son derece sağlam ve hatta en zorlu şartlarına dayanıklı sağlam bileşenleri ile inşa edilmiştir. LED ışıklar şok, titreşim ve dış etkilere karşı dayanıklı olduğu için, zor koşullar ve havaya maruz kalma, rüzgar, büyük dış aydınlatma sistemlerinde de dayanıklılığını herzaman göstermektedir.
5. Sıfır UV Emisyon
Led aydınlatma ısı emisyonu yayılan küçük ısı duyarlı mal ve malzemeler için son derece uygundur.

6. Tasarım Esnekliği
LED aydınlatma yüksek verimli üretimi için herhangi bir şekil olarak kombine edilebilir. Bireysel Led ışıklar bir dinamik kontrol cihazıyla kısılabilir, ışık seviyesi ayarlanabilir. İyi tasarlanmış LED aydınlatma sistemleri göz için değil, aynı zamanda ruh ve zihin için sadece, fantastik ışık efektleri elde edebilirsiniz: Led uçaklar, dershaneler ve daha bir çok yerde kullanılmaktadır ve daha çok görmeyi bekleyebilirsiniz.

7. Soğuk veya Sıcak bir çok Ortamlarda kullanma imkanı
LED soğuk ve düşük dış ortam sıcaklığı ayarları altında çalışması için idealdir. Floresan lambalar için, düşük sıcaklıklarda çalışmasını etkilemez ve bir sorun teşkil etmez, ama Led aydınlatma dondurucu odalar vb. gibi açık kış aylarında da iyi çalışmaktadır.
8. Işık Açısını yönetebilme
LED geleneksel aydınlatma ile daha yüksek bir uygulama randımanı elde edebilirsiniz.Harici bir reflektör kullanmadan ışığını odaklamak için tasarlanmıştır ve belirli bir konuma yönlendirilebilir. İyi bir şekilde tasarlanmış LED aydınlatma sistemleri istediğiniz yere daha verimli ışık almanıza yardımcı olabilir.

9. Anında Aydınlatma
LED ışıklar örneğin trafik ve sinyal lambaları gibi altyapı projeleri için büyük avantajları vardır ki, hızlı bir şekilde aydınlatma sunar.

10. Düşük Voltaj
Düşük voltajlı güç kaynağı Led aydınlatma için yeterlidir. Bu sayede harici bir güneş enerji kaynağı bağlayarak, aynı zamanda açık alanlarda LED aydınlatma kullanmayı kolaylaştırır ve uzak veya kırsal alanlarda LED teknolojisi kullanmak söz konusu olduğunda büyük bir avantajdır.

Tam bir çevre dostu olan led ürünlerine sahip olmak istiyorsanız degerreklam.com sayfamızdan hemen alışverişe başlayabilirsiniz.
Sizler için özel olarak getirmiş olduğumuz led gruplarımızdan isteğinize uygun olanı seçin ve uygun ödeme koşullarıyla hemen sahip olun!

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın